Handschoenen Jerez 3
MotoGP-spec racehandschoenen voor de meest veeleisende circuitdagrijder en gelegenheidscoureur
-
Level 1 KP certifiedAccording to the EN 13594:2015 standard


- Biedt extra grip/gevoel aan het stuur
- Geschikt voor circuitgebruik
- High performance

Ieder detail van deze met de hand gestikte motorhandschoenen is met microscopische precisie ontwikkeld, waardoor ze altijd vertrouwen geven en topprestaties leveren, iedere keer dat je het gas openschroeft. Daarnaast geven de Jerez 3 motorhandschoenen kleur aan je leven, als je daarvoor in bent. Door de uitgebreide keuze aan kleurstellingen vind je altijd het paar om af te stemmen met de kleuren van je pak - of misschien zoek je juist eigenwijs het contrast. Aan jou de keuze. Draag wat de pro’s dragen.
Verstelmogelijkheden
Verstelriempje aan de polsHet klittenband verstelriempje aan de polsen zorgt voor een optimale verstelling en pasvorm bij gebruik van de handschoenen. Bij ieder gebruik is er een ideale, comfortabele pasvorm.
Stretch lipjes aan vingers
Sluiting
Dubbele manchetsluitingKenmerken
Stiknaden aan buitenkantDe PWR|Yarn stiknaad is aan de buitenkant van de handschoen geplaatst. Hierdoor drukken de naden niet in de hand, wat het door coureurs gewenste ultieme vingertoppengevoel ten goede komt.
Pittards® Digital™ gripprints
REV'IT! digital grip bestaat uit een digitale print die een onovertroffen grip biedt onder veeleisende rijomstandigheden.
Ventilatie
VentilatiegatenProtectie
TPU hardshell vingerknokkelsThermoplastisch Urethaan (TPU) is een zeer duurzaam synthetisch materiaal dat in veel REV'IT! producten wordt gebruikt voor beschermende doeleinden en waterdichtheid.
TPU hardshell pinkprotector
Geventileerde dual-comp protector
De dual-comp protector bestaat uit een 3D voorgevormde honingraatstructuur van TPU-materiaal, afgewerkt met een aluminium schild dat tegen hoge krachten bestand is. Dit staat garant voor het onbelemmerd doorglijden bij een schuiver. Dit lichtgewicht harde deel verhoogt het veiligheidsniveau aanzienlijk, zonder het gewicht toe te voegen van traditionele plastic harde delen. De dual-comp protector is geperforeerd voor extra ventilatie, zodat de rijder koel en comfortabel blijft.
Materiaal buitenstof
RundleerIn dit kledingstuk is rundleder toegepast voor een optimale pasvorm en bescherming.
PU kunstleder
Outershell
![]() | Do not wash |
![]() | Do not bleach |
![]() | Do not tumble dry |
![]() | Do not iron |
![]() | Do not dry clean |