Jas Afterburn H2O
Technische, waterdichte softshell jas met capuchon
-
Klasse A gecertificeerdVolgens de FprEN 17092-4:2019 standaard


- Biedt bescherming
- Casual look
- Houdt je droog



Door de hydratex®|mesh G-liner kom je droog aan op je bestemming, terwijl je met de uitneembare thermovoering en ventilatieritsen onderweg de nodige climate control kunt toepassen naar gelang de buitentemperatuur. Onze ultra dunne, maar CE-goedgekeurde SEESMART™ protectoren zijn standaard aanwezig aan de schouders en ellenbogen. Het veiligheidsniveau kun je nog verder uitbouwen met het aanbrengen van onze CE-level 2 SEESOFT™ rugprotector insert. Door zijn twee voorzakken en een binnenzak heb je jouw vitale persoonlijke spullen binnen handbereik.
Met de ingebouwde ritssluiting kun je nagenoeg iedere REV’IT! broek, zelfs onze motorjeans, via tussenkomst van onze Safeway riem aan deze Afterburn H2O motorjas ritsen.
Verstelmogelijkheden
Verstelbaar trekkoord aan de tailleVerstelbandje aan schacht
Verstellipje aan onderarm
Opbergmogelijkheden
BinnenzakBinnenzak in de thermovoering
De binnenzak in de thermovoering biedt extra opbergruimte voor persoonlijke spullen binnen handbereik.
Twee steekzakken aan voorzijde
Kenmerken
Verstelbaar trekkoord aan capuchonAfneembare capuchon
De capuchon kan eenvoudig van de jas gehaald worden.
Jeanslus
Met de lus aan de onderrug van dit jack laat het jack zich aan een jeans bevestigen, waardoor het jack niet omhoog kruipt. Een blote rug tijdens het rijden wordt hiermee uitgesloten.
Korte verbindingsrits
Waterdichtheid
hydratex®|Mesh G-linerDe 100% waterdichte hydratex|G-liner coating is aangebracht aan de mesh binnenvoering van de kleding. De naden zijn gesealed voor maximale waterdichtheid. Dit maakt draagcomfort optimaal, terwijl de functionele eigenschappen van de G-liner constructie behouden blijven.
Isolatie
Uitneembare thermo binnenvoeringVentilatie
Luchtuitlaat aan bovenrugRitsen aan onderarmen
Protectie
Voorbereid op SEESOFT™ CE-Level 2 insert rugprotectorDe rugprotectorzak in dit REV'IT! kledingstuk is speciaal ontworpen voor de SEESOFT™ CE-Level 2 rugprotector insert (type RV), een simpele upgrade voor maximale veiligheid.
SEESMART CE-Level 1 elleboogprotectoren
SEESMART CE-Level 1 schouderprotectoren
Materiaal buitenstof
High-density 3L softshellZichtbaarheid
Gelamineerde reflectie aan capuchonReflecterende delen zorgen voor een uitstekende zichtbaarheid vanuit alle hoeken, waardoor de motorrijder vanuit alle richtingen zichtbaar is. Voor een fraaiere look worden de reflecterende panelen op de stof gelamineerd. Dit maakt stiknaden overbodig, wat de kleding veiliger maakt.
Gelamineerd reflecterend logo aan borst
Outershell
![]() | Machine wash 30°C, mild cycle |
![]() | Do not bleach |
![]() | Do not tumble dry |
![]() | Do not iron |
![]() | Do not dry clean |
Removable thermal liner
![]() | Machine wash 30°C, mild cycle |
![]() | Do not bleach |
![]() | Do not tumble dry |
![]() | Do not iron |
![]() | Do not dry clean |