Jeans Lewis Selvedge TF
Denim motorjeans met CORDURA® voor iedere rit
-
Klasse AA gecertificeerdVolgens de EN 17092-3:2020 standaard


- Hoogwaardige, ongewassen AA-rated motorjeans
- Reflectie op de omslag van de zoom
- SEESMART protectoren op heupen en knieën



Rauwe techniek, modern comfort
We maken al lange tijd jeans voor motorrijders en alle lessen die we in de loop der tijd hebben geleerd, zitten verwerkt in de REV’IT! Lewis Selvedge TF. Zo vormt de rinsed-wash denim zich door gebruik steeds beter naar je lichaam en zorgt de stijlvolle selvedge naadlijn voor een unieke afwerking aan de binnenkant van de broekspijpen, waardoor bovendien het rafelen van de stof tegengegaan wordt. Al onze jaren aan ervaring in comfortabele motorjeans die jaren meegaat komt samen met de oeroude weeftechniek waar jeansliefhebbers mee weglopen.
Verstelbare protectoren
Standaard is de Lewis Selvedge TF uitgerust met CE-gecertificeerde knie- en heupprotectoren die bescherming bieden tegen schokken en schuivers. Afhankelijk van jouw lengte, je persoonlijke rijstijl of de formaten van je motor, kun je de pasvorm van de knieprotectoren in de verstelbare pockets finetunen. Niets hebben we over het hoofd gezien bij de Lewis Selvedge TF jeans; zelfs de iconische en unieke omslag van de broekspijpen is uitgevoerd met reflecterende randen voor extra veiligheid van zonsondergang tot -opkomst.
Pasvorm
Tapered fitEen taps toelopende, ook wel ‘tapered’, jeans biedt comfort en ruimte van de taille tot en met de bovenbenen. Vervolgens lopen de pijpen van de knieën tot aan de enkels taps toe. Deze pasvorm biedt een meer hedendaagse look zonder onaangenaam strak aan te voelen. Bewegingsvrijheid die je nodig hebt en het beste van beide werelden.
Verstelmogelijkheden
Verstelbare kniebeschermingOpbergmogelijkheden
Jeans met vijf zakkenKenmerken
RiemlussenKnoopsluiting voorzijde
Protectie
SEESMART CE-Level 1 heupprotectorenSEESMART CE-Level 1 knieprotectoren
De SEESMART CE-level 1 RV36 knieprotector is ons flinterdunne en comfortabele beschermingsdeel aan de knieën van een kledingstuk.
Materiaal buitenstof
13oz CORDURA® selvedge denim met COOLMAX® & THERMOLITE® elementen13 oz., duurzame denimstof, gemaakt door CORDURA® met COOLMAX® & THERMOLITE® elementen voor extra comfort.
Zichtbaarheid
Reflectie aan omslagDit product heeft reflectie aan de omslag van de broekspijp zodat rijders bij beperkte lichtomstandigheden, slecht weer en 's nachts beter gezien worden.
Outershell
![]() | Machine wash 30°C, mild cycle |
![]() | Do not bleach |
![]() | Do not tumble dry |
![]() | Iron at max sole-plate temperature of 110°C |
![]() | Do not dry clean |
Refer to the user manual |
Wash separately |