Schoenen Patrol
-
Niveau 1 | 2 | 2 | 2 gecertificeerdVolgens de EN 13634:2017 standaard


- Casual look
- High performance
- Modieus



Ook de Patrol ontwikkelt met de tijd een persoonlijke pasvorm dankzij de kwalitatief hoogstaande, volledig leren buitenzijde. Dit maakt 'm je favoriete dag in dag uit motorschoen die jouw heritage stijl perfect aanvult. Te beginnen bij de basis, hebben we de karakteristieke Vibram® Yellow zool toegepast. Deze nieuwste generatie unieke zolen worden voor het eerst door ons ook in motor footwear gebruikt.
Daarnaast is de Patrol CE-gecertificeerd, waardoor dit fysieke fundament voldoet aan de broodnodige veiligheidseisen. Ook geven deze motorschoenen je onderweg het geruststellende gevoel van bescherming door de thermisch gevormde hiel- en teencups en de geïnjecteerde enkelcups aan weerszijden van de enkel.
Zeker met het oog op de CE-certificering, kun je er zeker van zijn dat de Patrol de keuze bij uitstek is voor degenen die een krachtige stijl willen uitdragen, mét behoud van comfort, zowel op de motor als ernaast.
Sluiting
VetersRits
Kenmerken
Gevouwen tongconstructieOrthoLite® X40™ foam binnenzool
Waterdichtheid
Niet waterdichtProtectie
Geïnjecteerde enkelcupVersterkte enkel
Versterkte hiel
Versterkte teen
Thermisch gevormde hielcup
De hiel van de schoen is versterkt voor extra veiligheid. De rijder merkt hier niets van omdat het kunststof met behulp van hitte in de perfecte vorm gegoten is. De versterkte hiel zorgt ook voor een betere houding van de voet.
Thermisch gevormde teenkap
Materiaal buitenstof
RundleerIn dit kledingstuk is rundleer toegepast voor een optimale pasvorm en bescherming.
Zichtbaarheid
Reflectie aan hielZool
REV'IT! x Vibram® buitenzool