Gratis verzending en retour vanaf €99,-

De Rijders onder de Outfits

Meet the Riders in the Suits

REV'IT! Riders

Bij deze presenteren we je de MotoGP en WSBK #revitriders. Coureurs die de eer van ons shield logo hooghouden op het allerhoogste niveau van de motorsport.Partners uit Passie

Bij REV’IT! willen we uitsluitend samenwerken met professionele rijders die de kernwaarden van ons merk belichamen. Coureurs waar we van kunnen leren en die ons goed onderbouwde feedback kunnen geven waar ons Research & Innovation team wat mee kan in het verder verbeteren en ontwikkelen van motorkleding. Maar ook: rijders waar we na de race mee kunnen nababbelen bij een hapje en een drankje.

Dit soort samenwerkingen ontstaan niet zomaar; wij zijn – en blijven – selectief. We willen ons team gesponsorde rijders niet jaarlijks veranderen; wij zijn meer van de lange adem. Wat we allen gemeenschappelijk hebben? Passie. Wij geloven in elkaars doelstellingen en gaan voor elkaar door het vuur. Daarom zien we uit naar het vervolg van dit seizoen met pro’s die we graag aan je willen voorstellen: de #revitriders.

Petrucci REV'IT! RiderPetrucci REV'IT! Rider
MotoGP – Red Bull KTM Tech3 TeamDanilo Petrucci
Over Danilo

Zo heel af en toe loop je mensen tegen het lijf die je vast wilt houden en waar je tegen wilt zeggen: “het komt wel goed.”. Toegegeven, #revitrider Danilo Petrucci heeft nogal wat ups & downs gekend afgelopen seizoen. De onzekerheid of hij door zou kunnen met het Ducati-fabrieksteam, de speculaties, meningen van dezen en genen en alles wat daar tussendoor de concentratie vertroebelt.

Maar Danilo is een vechter. En hij heeft een uitzonderlijk positieve instelling; nooit verliest hij zijn doel uit het oog of laat hij negativisme de overhand krijgen. En nooit verliest hij de motivatie waarom hij ooit was begonnen met racen: pure passie.

Bautista REV'IT! RiderBautista REV'IT! Rider
WorldSBK – HRC Factory TeamÁlvaro Bautista
Over Alvaro

Zijn overstap van MotoGP naar WSBK en vervolgens van Ducati naar Honda geeft wel aan dat Alvaro Bautista een rijder is die steeds iedereen weet te verrassen. Het ontwikkelingsproces om de Honda CBR1000RR-R mee te laten strijden om de wereldtitel - en de stappen die genomen zijn om dit doel te bereiken - werden gedurende het seizoen steeds duidelijker zichtbaar.

Het was aan Alvaro’s rijtechniek en pure klasse te danken dat hij vorig seizoen toch nog een regelmatige podiumkandidaat bleek te zijn. Daarnaast is het niet alleen een pro van wereldklasse, maar ook een klasse kerel als mens. Al meer dan 10 jaar een #revitrider; Alvaro is zo loyaal als een rijder maar kan zijn. Hij maakt deel uit van onze familie en daar zijn we trots op.

Fernandez REV'IT! RiderFernandez REV'IT! Rider
Moto2 – Marc VDS TeamAugusto FernandezOver Augusto

Vorig jaar trad Augusto toe tot het Marc VDS Team dat de ambitieuze Spanjaard en zijn manager annex vader met open armen ontving. Het werd echter niet het seizoen dat Augusto vooraf voor ogen had; er vielen de nodige tegenvallers te noteren. Toch kwam hij sterk terug naar een succesvolle operatie aan ‘arm pump’, direct na de race in Aragón.

Een gebroken teen na het eerste raceweekend in Valencia gooide zoveel roet in het eten dat hij gedwongen was het erop volgende weekend te laten schieten. Tussen momenten van pijn en ander ongerief kende Augusto ook successen. Met zes finishes in de top acht met een vierde plek als hoogtepunt kan hij in ieder geval terugblikken op een veelbewogen seizoen.

Baldassarri REV'IT! RiderBaldassarri REV'IT! Rider
Moto2 – MV Agusta Forward RacingLorenzo Baldassarri
Over Lorenzo

Met trots kunnen we melden dat we een nieuwe rijder in ons team #revitriders hebben kunnen inlijven: Lorenzo Baldassarri. Van 2015 tot 2017 maakte Lorenzo al deel uit van het MV Agusta Forward Racing team, dit seizoen keert hij daar terug als teamgenoot van collega-#revitrider Simone Corsi… in REV’IT! outfit!

Op zijn Twitter account schrijft Balda – zijn roepnaam – in zijn profiel: ‘Een droom wordt geen werkelijkheid door magie; het vergt zweet, doorzettingsvermogen en hard werken!!!’ Daar kunnen we weinig anders aan toevoegen dan: ‘Ga ervoor, Balda!’ We zien er naar uit om samen de toekomst vorm te geven.

Dalla Porta REV'IT! RiderDalla Porta REV'IT! Rider
Moto2 – ItaltransLorenzo Dalla Porta
Over Lorenzo

Als glorieus wereldkampioen van het Moto3-wereldkampioenschap, was Lorenzo Dalla Porta de veelbelovende man om in de gaten te houden in de Moto2. De mogelijkheid om die overstap te maken was voor de Italiaan een droom waar hij alles voor in het werk had gesteld. Een andere machine, andere rijders om het gevecht mee aan te gaan en een drukke kalender; genoeg uitdagingen dus. Maar wij geloven in Lorenzo.

Dat geloof in hem hebben we altijd gehad en zullen we altijd houden. We hebben allemaal momenten dat we graag een ander eindresultaat zouden willen zien. Als we nu naar Lorenzo kijken, dan zien we een #revitrider die afgelopen seizoen heel veel heeft geleerd, gegroeid is als professioneel coureur én als mens. Per slot van rekening overwinnen wilskracht en doorzettingsvermogen alles.

Corsi REV'IT! RiderCorsi REV'IT! Rider
Moto2 – MV Agusta Forward RacingSimone Corsi
Over Simone

Simone Corsi is een oude bekende van ons die opnieuw gewapend met het REV’IT! shield het Moto2-strijdtoneel betreedt. Door corona en de onvermijdelijke beperkingen werd ook Simone geconfronteerd met vele opeenvolgende raceweekends; een zware dobber voor een topklasse atleet.

Los van alle opgelegde beperkingen waren er uiteraard ook tal van mooie momenten. Zo werd hij voor het eerst vader van een gezonde zoon, Michael.

Salač REV'IT! RiderSalač REV'IT! Rider
Moto3 – Snipers TeamFilip SalačOver Filip

Filip Salač kende vorig jaar een seizoen met de nodige uitdagingen, maar als enige Tsjechische coureur in het MotoGP-circus heeft hij de support van een compleet volk pal achter zich staan.

Het zat Filip afgelopen seizoen niet mee, maar hij boekte wel degelijk vooruitgang, hoewel hij de laatste twee races moest missen vanwege een valpartij in FP1 in Valencia. Niets weerhoudt Filip ervan om alles te geven. En daar nóg een schep bovenop te doen.

Alcoba REV'IT! RiderAlcoba REV'IT! Rider
Moto3 – Indonesian Gresini Racing TeamJeremy Alcoba
Over Jeremy

Enkele jaren geleden won Jeremy Alcoba het Junior Moto3-wereldkampioenschap, om vervolgens de derde trede van het podium op te eisen in zijn eerste Moto3 WK-jaar. Het leverde hem de Rookie of the Year award op. Je kunt met minder tevreden zijn…

Vol energie en wilskracht acteert Jeremy in het tweede seizoen voor Gresini Racing en met REV’IT! aan zijn zijde.

Volg Onze Updates

We kijken uit naar het seizoen 2021 en volgen de vooruitgang van al onze rijders. Vergeet ook niet ons REV'IT Racing Instagram-account te volgen, zodat je nooit een update mist over races, rijders en alles wat met snelheid te maken heeft.